Notus Finanse Białystok

Ekspert Finansowy Notus Białystok
ul. Świętojańska 16
15-277 Białystok

godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek: 10:00-18:00

telefon: niedostępny (pierwszy kontakt online)

UMÓW SPOTKANIE Z EKSPERTEM

  • Prezentacja ofert

    Ekspert Notus, wykorzystując swoją wiedzę, umiejętności i doświadczenie, zaprezentuje rozwiązania spełniające w 100% Twoje cele; uwzględni przy tym możliwości finansowe, potencjalne zagrożenia i opcje alternatywne.

  • Wybór najlepszej oferty

    Wybór najlepszej oferty nie jest prosty i wymaga szczegółowej analizy „za i przeciw”. To idealna okazja, aby zadać doradcy frapujące nas pytania na temat kredytu hipotecznego, rodzaju rat, różnych wariantów danego rozwiązania, a nawet opcji pozwalających na równoczesne oszczędzanie na emeryturę.

  • Wniosek kredytowy

    Wniosek kredytowy to już tylko formalność przy ubieganiu się o kredyt. Na tym etapie ekspert pomoże skompletować wymagane dokumenty i poprawnie wypełnić wniosek kredytowy. Jeżeli od ostatniego kontaktu minęło kilka tygodni (wyjazd urlopowy), przedstawi również korzystniejszą ofertę, jeżeli taka pojawi się na rynku. Najważniejsza jest korzyść klienta.

  • Finalizacja umowy

    Finalizacja umowy wiąże się z uruchomieniem kredytu i przelaniem środków na wskazany rachunek bankowy; może to być rachunek sprzedającego lub dewelopera. Przelew jest równoznaczny z zakupem wymarzonego mieszkania lub domu. Gratulujemy :)!

  • Wypełnij formularz

    Wypełnij formularz kontaktowy, aby umówić spotkanie z ekspertem Notus. Jeżeli w Twojej miejscowości nie ma oddziału, skontaktujemy Cię z placówką partnerską najbliżej Twojego miejsca zamieszkania.

  • Spotkanie z ekspertem

    Na spotkaniu z ekspertem przedstaw swoje potrzeby i możliwości finansowe; informacje te posłużą do wykonania analizy finansowej, dzięki której dowiesz się ile kredytu potrzebujesz i jak oszczędzać, aby zrealizować zamierzone cele.

 

Mapa dojazdu do oddziału Notus Finanse w Białymstoku:

W tej miejscowości usługi świadczą także:
Ekspert Finansowy Expander Białystok
Ekspert Finansowy Open Finance Białystok

Ekspert Finansowy Notus Białystok Opinie
  • Kontakt z ekspertem - 8/10
    8/10
  • Skuteczność eksperta - 7/10
    7/10
Sending
User Review
4 (1 vote)
KREDYTY HIPOTECZNE NOTUS FINANSEODDZWONIMY W 25 SEKUND
+