Notus Finanse Łódź

Ekspert Finansowy Notus Łódź
ul. Radwańska 26
90-541 Łódź

godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek: 09:00-19:00

telefon: niedostępny (pierwszy kontakt online)

UMÓW SPOTKANIE Z EKSPERTEM

 • Wniosek kredytowy

  Wniosek kredytowy to już tylko formalność przy ubieganiu się o kredyt. Na tym etapie ekspert pomoże skompletować wymagane dokumenty i poprawnie wypełnić wniosek kredytowy. Jeżeli od ostatniego kontaktu minęło kilka tygodni (wyjazd urlopowy), przedstawi również korzystniejszą ofertę, jeżeli taka pojawi się na rynku. Najważniejsza jest korzyść klienta.

 • Finalizacja umowy

  Finalizacja umowy wiąże się z uruchomieniem kredytu i przelaniem środków na wskazany rachunek bankowy; może to być rachunek sprzedającego lub dewelopera. Przelew jest równoznaczny z zakupem wymarzonego mieszkania lub domu. Gratulujemy :)!

 • Wypełnij formularz

  Wypełnij formularz kontaktowy, aby umówić spotkanie z ekspertem Notus. Jeżeli w Twojej miejscowości nie ma oddziału, skontaktujemy Cię z placówką partnerską najbliżej Twojego miejsca zamieszkania.

 • Spotkanie z ekspertem

  Na spotkaniu z ekspertem przedstaw swoje potrzeby i możliwości finansowe; informacje te posłużą do wykonania analizy finansowej, dzięki której dowiesz się ile kredytu potrzebujesz i jak oszczędzać, aby zrealizować zamierzone cele.

 • Prezentacja ofert

  Ekspert Notus, wykorzystując swoją wiedzę, umiejętności i doświadczenie, zaprezentuje rozwiązania spełniające w 100% Twoje cele; uwzględni przy tym możliwości finansowe, potencjalne zagrożenia i opcje alternatywne.

 • Wybór najlepszej oferty

  Wybór najlepszej oferty nie jest prosty i wymaga szczegółowej analizy „za i przeciw”. To idealna okazja, aby zadać doradcy frapujące nas pytania na temat kredytu hipotecznego, rodzaju rat, różnych wariantów danego rozwiązania, a nawet opcji pozwalających na równoczesne oszczędzanie na emeryturę.

 

Mapa dojazdu do oddziału Notus Finanse w Łodzi:

Ekspert Finansowy Notus Łódź
ul. Piotrkowska 216
90-369 Łódź

godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek: 09:00-19:00

telefon: niedostępny (pierwszy kontakt online)

UMÓW SPOTKANIE Z EKSPERTEM

Mapa dojazdu do oddziału Notus Finanse w Łodzi:

W tej miejscowości usługi świadczą także:
Ekspert Finansowy Expander Łódź
Ekspert Finansowy Open Finance Łódź

Ekspert Finansowy Notus Łódź Opinie
 • Kontakt z ekspertem - 8/10
  8/10
 • Skuteczność eksperta - 8/10
  8/10
Sending
User Review
1.86 (7 votes)

Zostaw komentarz

KREDYTY HIPOTECZNE NOTUS FINANSEODDZWONIMY W 25 SEKUND
+